Żółte kartki: Sas, Lizak - Nytko, Kapuściak, Bzduła, Gmyr

Dąbrovia: 1-Przemysław Dynak - 2-Jakub Kotwa, 9-Adam Majka, 11-Dawid Lizak, 13-Sebastian Sas (56 8-Kacper Kołodziej), 14-Klaudiusz Woźniak, 16-Michał Kędzierski (64 4-Kacper Kaczówka), 17-Adrian Maziarz (69 21-Maciej Dudek), 18-Mateusz Sas, 19-Adrian Grabka (46 10-Marcin Kozicki), 20-Michał Warias.
Trener: Jarosław Piasecki.

Wisła: 96-Grzegorz Irla - 14-Bartłomiej Chrabąszcz, 23-Radosław Łachut, 5-Adam Gmyr, 10-Dariusz Kapuściak - 8-Mateusz Bzduła, 9-Filip Gądek, 17-Stanisław Dernoga, 13-Sebastian Bednarz (57 4-Bartosz Kuchnia, 70 16-Damian Giza, 85 18-Bartosz Wróbel), 11-Bernard Patryjak (65 70-Łukasz Łabuz) - 7-Jakub Nytko.
Trener: Artur Koza.

W poprzednim sezonie Wisła pewnie królowała na Powiślu, wygrywając 2:0 i 3:0. Jednak to już przeszłość, bo w aktualnych rozgrywkach do panowania powróciła Dąbrovia, która na własnym terenie w końcówce meczu potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Trzeba szybko się pozbierać, bo już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie, tym razem u siebie z LUKS Skrzyszów.

Nie pomógł powrót po kontuzji do składu Jakuba Nytko czy Łukasza Łabuza, który po roku przerwy wznowił treningi.

Początek meczu należał do Wisły, to ona zdecydowanie przeważała. W 17 min po składnej akcji całego zespołu, którą wykończył Dariusz Kapuściak, wyszliśmy na prowadzenie. Niestety, długo się nim nie cieszyliśmy. Gospodarze wyrównali po rzucie karnym.

Zaraz po przerwie Dąbrovia strzeliła na 2:1 i teraz to Wisła musiała gonić wynik. Udało się dopiero w 82 min za sprawą Jakuba Nytko. Cóż z tego... Miejscowi w końcówce krótko rozegrali rzut rożny, dośrodkowali na długi słupek, gdzie zawodnik gospodarzy z główki wpakował nam gola. Derby dla Dąbrovii. (MS)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5782385 (od 21.07.06); 0,109 s., IE, FF, O, G, S.