Żółte kartki: Zieliński, Kołton, Kuter - Michalik, Żarnowski
Widzów: 200

Wisła: 24-Łukasz Ziętara - 2-Piotr Kuter, 3-Krystian Knaga, 5-Jarosław Będkowski, 4-Rafał Oleksy - 9-Adam Majka (89 13-Mikołaj Strycharz), 10-Szczepan Kołton, 16-Tomasz Kowal, 11-Tomasz Zieliński - 18-Jakub Gądek (88 17-Bartłomiej Strycharz), 7-Jerzy Smaś (87 8-Stanisław Łuszcz).
Trener: Jerzy Smaś.

Skalnik: Dawid Cisowski - Mariusz Szubryt, Jerzy Kos, Krzysztof Zaryczny, Łukarz Tokarz - Tomasz Stojda, Grzegorz Żarnowski, Łukasz Fałowski, Mariusz Ziobrowski - Piotr Saratowicz, Robert Łodej (46 Marcin Michalik).

Wisła nie zwalnia tempa! Kolejna wygrana, kolejne punkty. Skalnik, drużyna bardzo dobrze poukładana, grająca szybką piłkę musiała pąłknąć gorzką pigułkę porażki. Jedyną bramkę meczu strzelił kapitan drużyny - Jarosław Będkowski po rzucie karnym (faulowany był Tomasz Kowal).

Czytanie gry:

3 min - rzut wolny, dośrodkowanie, Fałowski strzela głową koło słupka.
4 min - rzut wolny Kuter, wysoko nad poprzeczką.
9 min - strzał Fałowskiego nad poprzeczką bramki Ziętary.
10 min - kolejny strzał Fałowskiego, broni Ziętara, dobitkę Saratowicza z linii bramkowej wybuja Jarek Będkowski.
15 min - kolejne uderzenie Fałowskiego z narożnika pola karnego, piąstkuje Ziętara.
23 min - Ziętara broni kolejnu już raz strzał Fałowskiego.
28 min - strzał Zielińskiego z narożnika pola karnego nad poprzeczką bramki.
29 min - rzut wolny Zielińskiego, bramkarz z trudem wybija piłkę na róg.
30 min - rzut wolny Smaś tuż koło spojenia.
33 min - zamieszanie pod bramką Skalnika, strzał Zielińskiego, dobitka Knagi w pore zablokowana.

48 min - rzut wolny dla Skalnika, koło słupka.
52 min - Smaś nie dochodzi do piłki było by sma na sam.
56 min - strzał Smasia broni bramkarz.
71 min - Ziętara broni na róg piękny strzał zawodnika gości.
76 min - na polu karny faulowany zostaje Tomasz Kowal, sędzia pokazuje na "wapno", Jarek Będkowski po ziemi pewnie strzela gola!
80 min - Smaś rzut wolny, broni bramkarz.
85 min - Kowal wychodzi na czystą pozycje, jednak w pore obrońcy wybijają piłkę.
86 min - Saratowicz strzela, broni Ziętara.

Relacja z meczu dzięki uprzejmości pana Jana Dudy.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5798180 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.