Czas gry: 2x35 min

Wisła: Piotr Strycharz - Karol Miklasiński, Tomasz Pietras, Radosław Furgał, Dawida Klara - Przemysław Łabuz, Jakub Duda, Dawid Nowak, Dariusz Kołton - Tomasz Sosin, Mateusz Łabuz.

Zagrali jeszcze: Tomasz Krawczyk, Krystian Mróz, Adrian Walasek, Michał Bobrek.

Trener: Jarosław Będkowski.

Po głupiej porażce z Unią II Tarnów w Woli Rzędzińskiej była bardzo duża nadzieja na zwycięstwo, jednak i tym razem Wiślakom nie udało się wygrać, a porażka również była frajerska. Zawodnicy obydwu drużyn stworzyli bardzo ładne widowisko, były: ładne gole, dużo bramek, rzut karny, i walka "oko za oko", jedyne co mogło się nie podobać to porażka Szczucinian...

Pierwsza połowa zaczeła się bardzo korzystnie dla gości, ponieważ Mateusz Łabuz wykorzystał podanie Przemysława Łabuza i zdobył bramkę. Potem gra się wyrównała, jednak obydwie drużyny nie stworzyły dobrej sytuacji do strzelenia gola. Dopiero pod koniec pierwszej części gry gracz Wolani przeszedł prawą stroną obrońcę Wisły dograł na 3-4 metra a tam jego klubowy kolega dopełnił formalności. Do przerwy 1:1.

Po odpoczynku w szatniach na boisku zarysowała się optyczna przewaga gospodarzy, ale na przekór temu to goście zdobyli bramkę. Z rzutu wolnego Dawid Nowak narzucił piłkę w pole karne a tam Dariusz Kołton z głowy wpakował ją między słupki. Pech chciał że minutę później Wolania wykorzystała rzut karny, i znów gra zaczęła się od nowa. Międzyczasie to Wisła mogła po raz trzeci wyjść na prowadzenia, jednak Kołtonowi zabrakoło zimnej krwi w pojedynku "sam na sam". W końcówce meczu miejscowi wywalczyli rzut wolny z boku boiska, futbolówkę dośrodkowano w pole karne a tam gracz z Woli Rzędzińskiej strzałem z główki wpakował ją do siatki.

Szkoda, chodź miejmy nadzieje że taka niemiła porażka zaprocentuje młodym piłkarzom na przyszłość.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784132 (od 21.07.06); 0,102 s., IE, FF, O, G, S.