3-1 Mateusz Łabuz
3-2 Zorza
3-3 Zorza

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

Wisła (I połowa): Patryk Kuta - Kamil Bednarz, Tomasz Wnęk, Szczepan Kołton, Jakub Młodziński (Dariusz Kapuściak) - Jakub Musiał (Łukasz Łabuz), Stanisław Dernoga, Kamil Furgał, Mateusz Łabuz - Dawid Dynak (Przemysław Krupa), Kacper Nytko.

Wisła (II połowa): Szymon Szydło - Patryk Motyka, Dariusz Wrona, Tomasz Struzik, Tomasz Mątwicki - Frederico Di Bella (Maksymilian Kot), Maciej Wójcik, Sebastian Bednarz, Przemysław Gromski - Jakub Szymański, Łukasz Wójcik.

Stosowano zmiany powrotne.

Podobnie, jak we wczorajszym sparingu z Radomyślanką, dzisiejsze spotkanie również kończy się remisem. Naszym rywalem była drużyna z Pacanowa, która występuje w świętokrzyskiej A klasie i zajmuję w niej 8 miejsce w tabeli. Za tydzień planujemy zagrać z Victorią Czermin, która gra w dębickiej okręgówce i będzie to ostatni sparing, bo już 20 marca w Odporyszowie zainaugurujemy ligową wiosnę.

Wisła dzisiaj wystąpiła w dwóch składach. W pierwsze połowie zagrali seniorzy i po ich bramkach Wisła prowadziła 3:1. W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy już naszych juniorów. Dla nich był to już trzeci sparing. Wcześniej grali z juniorami młodszymi Termalici Bruk-Bet Nieciecza (remis 2:2) i juniorami Gryfu Mielec (przegrana 6:0). Nasi juniorzy ligowe zmagania wznawiają tydzień po seniorach, czyli 26 marca. (MS)