Wisła: 1-Michał Zając - 5-Hubert Adamczyk, 2-Piotr Tabor, 4-Wojciech Mamuszka, 9-Sławomir Chrabąszcz - 16-Klaudiusz Kozioł, 10-Damian Giza, 11-Kamil Bławat, 17-Bartosz Kuchnia - 7-Marcin Sasiela, 15-Wojciech Jamiński.

Łęgovia: 1-Ireneusz Skrzbacz - 17-Maksymilian Pabian, 8-Sebastian Sak, 9-Tomasz Ciurej, 7-Mateusz Motyka, 5-Szymon Nowak, 11-Klaudiusz Gacoń, 15-Bartłomiej Kotapka, 3-Piotr Starzyk, 13-Wiktor Halastra, 4-Dominik Tryt.
---
16-Jakub Ślusarczyk, 2-Michał Pikul, 20-Grzegorz Golec.
---
Trener: Paweł Irla.

Trampkarze po pierwszej połowie prowadzili 1:0 i nic nie zapowiadało, że po przerwie to goście będą dyktować warunki. A jednak druga odsłona meczu należała już do Łęgovii, która po indywidualnych akcjach potrafiła wyrównać i wyjść na prowadzenie. Zdecydowanie lepiej poszło naszym młodzikom, którzy zaliczają kolejne ligowe zwycięstwo. Ponownie wygrali 3:0 - tym razem z Olesnem - i znowu na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Adam Szlązak i z jednym trafieniem Kacper Jarosz. Młodziki Wisły do lidera Termalici tracą punkt, a do końca sezonu pozostały im jeszcze dwa spotkania.

Spotkanie z Łęgovią miało dwa oblicza. Pierwsze 35 minut (trampkarze rozgrywają swoje mecze 2 razy 35 min) należało do naszych zawodników, którzy podkreślili to zdobytą bramką. W 22 min po podaniu Bartosza Kuchni w sytuacji sam na sam znalazł się rezerwowy Mateusz Kapel i płaskim strzałem pokonał bramkarza gości.

Po przerwie do gry wzięli się przyjezdni, a dokładnie pisząc - Klaudiusz Gacoń oraz Bartłomiej Kotapka, bo to po ich indywidualnych rajdach przez niemal pół boiska wpadł gol na 1:1 i następnie na 1:2.

Trampkarzom Wisły do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwa spotkania. Wyjazdowe z Ikarem Odporyszów i u siebie z Czarnymi Smęgorzów. (MS)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784399 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.