Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Ikar / Smoczanka Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

W sobotę Ikar, a w niedziele Smoczanka w Mielcu.


Wisła

Ikar

02.03.2019 (sobota),
godz. 15.00, Szczucin
SPARING
7:2 (5:0)

Bramki:
1-0 Jakub Nytko
2-0 Grzegorz Irla
3-0 Jakub Nytko
4-0 Damian Giza
5-0 Jakub Nytko
5-1 Ikar
5-2 Ikar
6-2 Mateusz Sieradzki
7-2 Wojciech Lizak

Sędziował: Tomasz Wnęk (Żabno)

Wisła: Jakub Szymański (60 Jakub Klara) - Bartłomiej Chrabąszcz (46 Jakub Kaczkowski), Kamil Dynak (46 Radosław Łachut), Rafał Strycharz, Sławomir Chrabąszcz - Damian Giza, Tomasz Zieliński, Szczepan Kołton (46 Bartosz Kuchnia), Jakub Młodziński (60 Mateusz Kupiec) - Jakub Nytko (46 Wojciech Lizak), Grzegorz Irla (46 Mateusz Sieradzki).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.Bramki:
1-0 Patryk Krzystyniak
2-0 Michał Szymański
2-1 Łukasz Łabuz
2-2 Jakub Młodziński
2-3 Wojciech Lizak
2-4 Radosław Łachut
2-5 Wojciech Lizak
3-5 Michał Myjak
4-5 Marek Skrzypek
4-6 Jakub Nytko
5-6 Smoczanka

Wisła: Grzegorz Irla (60 Jakub Szymański) - Adam Gmyr (46 Rafał Strycharz), Kamil Dynak, Stanisław Dernoga, Marek Trójniak (60 Sławomir Chrabąszcz) - Łukasz Łabuz (60 Damian Giza), Radosław Łachut, Szczepan Kołton (60 Bartosz Kuchnia), Jakub Młodziński - Wojciech Lizak, Jakub Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Intensywny weekend mieli nasi zawodnicy, ponieważ rozegrali dwa mecze sparingowe. Odpowiednio: w sobotę u siebie z Ikarem Odporyszów, a w niedziele na wyjeździe z Smoczanką Mielec. Obie drużyny to przedstawiciele A klas. Tyle tylko, że ten pierwszy zespół gra w żabieńskiej, a drugi w mieleckiej. Za tydzień czeka nas powtórka, bo trener Jarosław Będkowski ponownie zaplanował dwa sparingi. Zmierzymy się z LUKS Skrzyszowem oraz Strzelcem Chroberz. Będą to nasze ostatnie mecze kontrolne w tym zimowym okresie przygotowawczym. Liga rusza za dwa tygodnie!

W sobotę Ikar, w niedziele Smoczanka. Obie drużyny po półmetku zmagań w swoich rozgrywkach uplasowały się na drugich miejscach i cały czas liczą się w walce o awans do okręgówek. Drużyna z Odporyszowa ma tylko punkt starty do LKS Nowej Jastrząbki, a z kolei drużyna z Mielca traci cztery oczka do Piłkarskich Nadziei Mielec.

W sobotnim spotkaniu u siebie z Ikarem wystąpił skład złożony niemal w połowie z naszych juniorów. Na boisku zameldowali się 18-letni Sławomir Chrabąszcz i Bartosz Kuchnia, 17-letni Damian Giza i Mateusz Sieradzki, 16-letni Jakub Kaczkowski, Jakub Klara i Mateusz Kupiec oraz 15-letni Bartłomiej Chrabąszcz (jeszcze trampkarz). Na dodatek w polu gry ponownie swoich sił próbował Grzegorz Irla, który strzelił jedną bramkę z siedmiu, które seniorsko-juniorska Wisła zaaplikowała rywalowi.

W niedzielnym spotkaniu na wyjeździe z Smoczanką trener Jarosław Będkowski wystawił już zdecydowanie bardziej seniorski skład, w którym zagrało już tylko trzech naszych juniorów. W meczu nie zabrakło goli z obu stron i po wzajemnej wymianie ciosów ostatecznie wygrała nasza Wisła. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Wolania Wola Rz. - Termalica BB Nieciecza (jun.)
Pogoria Pogórska Wola - Zorza Zaczarnie
Rylovia Rylowa - Dąbrovia Dąbr. T. 2:4
Metal Tarnów - Unia Tarnów (jun.) 2:3
Polan Żabno - Radłovia Radłów 4:0
Tuchovia Tuchów - Tarnovia Tarnów 1:7
Olszynka Ołpiny - LUKS Skrzyszów 5:3
Olimpia Wojnicz - Gosłavia Gosławice 3:0
Dunajec Zb. Góra - Arkadia Olszyny
Ciężkowianka - KS Radlna
LKS Rzuchowa - LUKS Wola Radłowska 3:1


Copyright © 1998-2019 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2896309 (od 21.07.06); 0,094 s., IE, FF, O, G, S.