Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - Kamieniarz / Strzelec Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Ponownie dwa sparingi - w sobotę Kamieniarz, w niedziele Strzelec.


Wisła

Kamieniarz

09.03.2019 (sobota),
godz. 15.30, Szczucin
SPARING
0:1 (0:1)

Bramka
0-1 Kamieniarz

Sędziował: Tomasz Wnęk (Żabno)

Wisła: Jakub Szymański - Adam Gmyr (46 Łukasz Łabuz), Kamil Dynak, Radosław Łachut, Marek Trójniak (46 Zawodnik testowany) - Bartosz Kuchnia (46 Stanisław Dernoga), Tomasz Zieliński, Szczepan Kołton, Jakub Młodziński (60 Sławomir Chrabąszcz) - Wojciech Lizak, Jakub Nytko.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.Bramki:
0-1 Strzelec 9
1-1 Jakub Młodziński 45
1-2 Strzelec 62
2-2 Jakub Nytko 73
2-3 Strzelec 84

Sędziował: Tomasz Wnęk (Żabno)

Wisła: Grzegorz Irla (46 Jakub Szymański, 75 Jakub Klara) - Jakub Kaczkowski (46 Mateusz Kupiec), Rafał Strycharz, Bartosz Pochroń, Bartłomiej Chrabąszcz (46 Adam Gmyr) - Zawodnik testowany I (35 Jakub Młodziński), Stanisław Dernoga, Radosław Łachut (46 Szczepan Kołton), Bartosz Kuchnia (46 Łukasz Łabuz) - Krzysztof Rojowski (46 Jakub Nytko), Mateusz Sieradzki (46 Zawodnik testowany II).
Trener: Jarosław Będkowski.

Strzelec: Zawodnik testowany I - Michał Brzeziński, Adam Krupa, Mateusz Grabowski, Paweł Misztal - Michał Modzrzewiecki, Damian Musiał, Adam Kędra - Jacek Doroz, Paweł Prucnal, Mateusz Godzic.
Zagrali jeszcze: Mateusz, Karol Grochowina, Zawodnik testowany II, Marcin Szafraniec, Kamiński.
Trener: Tomasz Czyszczoń.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

Ponownie Wiślacy rozegrali dwa sparingi w ciągu weekendu. W sobotę zmierzyliśmy się z Kamieniarzem Golemki, a z kolei w niedziele z Strzelcem Chroberz. Oba spotkania odbyły się na boisku bocznym w Szczucinie i to były nasze ostatnie sparingi w tym zimowym okresie przygotowawczym, w którym w sumie rozegraliśmy ich aż osiem. Za tydzień czekają na nas już ligowe emocje. Wisła na początku zagra ciężki mecz, bo na wyjeździe powalczymy z GKS Gromnikiem, który jesień skończył na trzecim miejscu w tabeli.

Początkowo planowaliśmy zagrać w sobotę z LUKS Skrzyszów, ale jednak plany uległy zmianom i w ostatniej chwili udało się załatwić sparing z Kamieniarzem Golemki. Jest to drużyna, z którą pierwszy raz przyszło się nam zmierzyć w naszej historii. To przedstawiciel dębickiej okręgówki, który rundę jesienną skończył na 12 miejscu w tabeli.

Co ciekawe, nasz niedzielny rywal - Strzelec Chroberz, to również zespół, z którym mieliśmy pierwszy raz do czynienia. To z kolei drużyna z jeszcze bardziej "egzotycznej" dla nas ligi, bo z kieleckiej B klasy. Tam po półmetku rozgrywek zajmują oni czwartą lokatę.

W pierwszym sparingu wystąpił seniorski skład Wisły, w którym zabrakło jeszcze m.in. bramkarza Grzegorza Irli czy Rafała Strycharza. Natomiast w niedziele oglądaliśmy już drugi garnitur Wisły, bo był wspomagany aż przez siedmiu naszych juniorów.

W tym drugim sparingu w składzie Wisły pojawił się również Bartosz Pochroń, który ze względu na swoje sprawy zawodowe, będzie w lidze występował sporadycznie. Dodatkowo wystąpiło dwóch zawodników testowanych. Jeden z nich najprawdopodobniej początkiem kwietnia zostanie włączony do naszej kadry. Na drugiego z kolei będziemy musieli jeszcze poczekać, ale Wisła już wiąże z nim duże nadzieje. (MS)

Inne sparingi V ligowców:

Wolania Wola Rz. - Chemik Pustków
Termalica BB Nieciecza (jun.) - Zorza Zaczarnie
Matel Tarnów - KS Rzuchowa 2:1
Dunajec Zakliczyn - Metal Tarnów 3:3 (06.03)
Polan Żabno - Rylovia Rylowa 3:2
Olimpia Wojnicz - Victoria Koszyce 2:1
Victoria Szarwark - Dąbrovia Dąbr. T. 0:8
Ciężkowianka - Olszynka Ołpiny
Radłovia Radłów - LUKS Wola Radłowska 0:2
Pogórze Pleśna - Tuchovia Tuchów
Strażak Mokrzyska - GKS Gromnik 1:1


Copyright © 1998-2019 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 2896269 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.