Wisła Szczucin
Ikar Odporyszów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Sparing z rywalem z naszej ligi.


Ikar

Wisła

09.02.2020 (niedziela),
godz. 11.00, Odporyszów
SPARING
2:4 (0:3)

Bramki:
0-1 Jakub Młodziński 10
0-2 Marek Trójniak 19
0-3 Łukasz Łabuz 29
1-3 Ikar - karny 49
2-3 Ikar 76
2-4 Jakub Młodziński 80

Sędziował: Tomasz Wnęk (Żabno)
Czas gry: 2 x 40 min

Wisła: Grzegorz Irla - Adam Gmyr (41 Sławomir Chrabąszcz), Kamil Dynak, Damian Giza (41 Rafał Strycharz), Marek Trójniak (41 Dariusz Kapuściak) - Łukasz Łabuz (41 Bartłomiej Chrabąszcz), Stanisław Dernoga, Bartosz Kuchnia (41 Szczepan Kołton), Radosław Łachut - Jakub Młodziński (41 Przemysław Krupa), Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

W słoneczną, ale zimną i wietrzną niedziele Wisła rozegrała w Odporyszowie drugi swój sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem był Ikar, który półmetek rozgrywek zakończył wyżej od nas w tabeli, ale w bezpośrednim pojedynku ligowym to Wisła była górą, kiedy wygrała w Szczucinie 3:2. Dzisiaj ponownie nasza drużyna schodziła z boiska zwycięska.

Ozdobą meczu były gole Wiślaków w pierwszej połowie meczu. Najpierw z dystansu płasko obok słupka uderzył Jakub Młodziński. Potem z okolic szesnastki z woleja piłkę w bramce ulokował Marek Trójniak. "Truskaweczkę na torcie" dał Łukasz Łabuz, który z dalszej odległości strzelił wprost w okienko bramki.

Tym samym pierwsza część spotkania należała do nas, a mogliśmy nawet prowadzić jeszcze wyżej, ale brakowało skutecznego wykończenia. Po przerwie jednak do głosu doszedł Ikar, który szybko z karnego zmniejszył dystans, a w końcówce doprowadził nawet do kontaktu. Jednak mimo wszystko - ostatecznie - to Wisła wygrała, przypieczętowując to w ostatniej akcji meczu.

Kadrowo Wisła dzisiaj wyglądała bardzo solidnie, a zabrakło jeszcze m.in. Jakuba Nytka, Tomasza Zielińskiego czy Bernarda Patryjaka. Mieliśmy kolejne powroty po kontuzjach, bo w składzie zobaczyliśmy Sławomira Chrabąszcza oraz Przemysława Krupe. Szczególnie cieszy wznowienie gry tego drugiego, bo na to czekaliśmy aż półtora roku. Pojawił się również Dariusz Kapuściak, który wyjechał za granicę po sezonie 2016/17. Jednak na jego pełny powrót będziemy musieli poczekać do kwietnia. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Metal Tarnów - Glinik Gorlice 2:4
KS Radlna - Tuchovia Tuchów 2:0
Dunajec Zakliczyn - Sokół Maszkienice 7:1
Olimpia Wojnicz - Orzeł Dębno 7:2
Arkadia Olszyny - LKS Ładna 3:4
Radłovia Radłów - Pogórze Pleśna 3:2
BB Termalica Nieciecza (jun.) - Dąbrovia
Polan Żabno - Czarnovia Czarna Tarn. 0:2


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 4141102 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.