Wisła Szczucin
Radomyślanka Radomyśl Wielki - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Sparing prawdopodobnie na sztucznym boisku w Dębicy.


Radomyślanka

Wisła

16.02.2020 (niedziela),
godz. 12.30, Dębica
SPARING
6:3 (1:2)

Bramki:
0-1 Konrad Wołoszyn 23
0-2 Kamil Dynak 31
1-2 Radomyślanka 33
2-2 Radomyślanka 63
3-2 Radomyślanka 66 - karny
4-2 Radomyślanka 78
5-2 Radomyślanka 79
5-3 Konrad Wołoszyn 84
6-3 Radomyślanka 85

Wisła: Grzegorz Irla - Adam Gmyr (46 Sławomir Chrabąszcz), Kamil Dynak (46 Bartłomiej Chrabąszcz), Damian Giza, Radosław Łachut - Łukasz Łabuz (46 Patryk Stefanowicz), Stanisław Dernoga, Bartosz Kuchnia, Jakub Młodziński (46 Szczepan Kołton) - Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn (46 Przemysław Krupa).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

W zdecydowanie bardziej wiosennej aurze niż zimowej, Wiśle przyszło stoczyć kolejny meczowy sprawdzian. Tym razem na neutralnym terenie, bo na sztucznym, pełnowymiarowym boisku w Dębicy. Przeciwnikiem mocna ekipa Radomyślanki Radomyśl Wielki, która ma chrapkę na IV ligę... Za tydzień Wiślacy powinni sparingowo zmierzyć się z Piastem Stopnica.

Radomyślanka po rundzie jesiennej w dębickiej okręgówce zajmuję trzecie miejsce i ma sześć punktów straty do liderującej Lechii Sędziszów Małopolski. Wszystko więc jest jeszcze sprawą otwartą. W drużynie z Radomyśla Wielkiego nie zobaczyliśmy dzisiaj Tomasza Sosina, który od pewnego momentu gra już tam tylko w kratkę. Warto przypomnieć, że jeszcze w poprzednim sezonie występował tam również Kamil Żuchowicz i to z dużym powodzeniem, bo zgarnął koronę króla strzelców całych rozgrywek i przeniósł się do IV ligowego KS Pilzno.

Samo spotkanie obfitowało w dużo bramek i zaciętej walki po obu stronach, więc było co oglądać. Wisła zdecydowanie lepiej wyglądała w pierwszej połowie, po której prowadziła jednym golem. W przerwie w składzie Wisły zaszło aż pięć zmian, co odbiło się na poczynaniach na boisku. W efekcie których Radomyślanka potrafiła dość bezlitośnie nas wypunktować.

Cieszy szeroki skład Wisły, a zabrakło jeszcze Marka Trójniaka czy Rafała Strycharza oraz kontuzjowanych Tomasza Zielińskiego i Bernarda Patryjaka. Ponadto w kadrze znalazł się dziś 20-letni Patryk Stefanowicz, który przyszedł do nas z Kłosa Słupiec. (MS)

Inne sparingi V-ligowców

Ikar Odporyszów - Dunajec Zakliczyn 3:3
Olimpia Wojnicz - Gosłavia Gosławice 1:0
Sokół Maszkienice - Polan Żabno 5:3
Metal Tarnów - KS Pilzno 2:2
Dąbrovia - LUKS Wola Radłowska
LKS Ładna - Zasów Mokre 6:2
Pogórze Pleśna - Kolejarz Stróże 6:3
Strażak Karsy - Unia Niedomice 2:5
LKS Rzuchowa - Dunajec Zb. Góra 2:3
Ciężkowianka - Skalnik Kamionka W. 3:6


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 4141069 (od 21.07.06); 0,094 s., IE, FF, O, G, S.