Wisła Szczucin
LZS Mędrzechów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Środowy sparing w Mędrzechowie.


Mędrzechów

Wisła

08.07.2020 (środa),
godz. 19.00, Mędrzechów
1:5 (1:2, 1:4)
SPARING

Bramki:
Piotr Kaczor
-
3 x Jakub Nytko
Przemysław Krupa
Radosław Łachut

Sędziował: Paweł Gmyrek (Żabno)
Czas gry: 3 x 30 min

Mędrzechów: Łukasz Ziętara (50 Jarosław Dynak) - Grzegorz Jasak, Zbigniew Ziętara, Dariusz Jasak, Wojciech Ziętara - Bartłomiej Rachmaciej, Radosław Woliński, Zawodnik testowany, Wojciech Foszcz - Piotr Kaczor, Krzysztof Rojowski.
Zagrali jeszcze: Grzegorz Zapała, Krystian Broda i Konrad Czupryna.
Trener (grający): Radosław Woliński.

Wisła: Grzegorz Irla - Bartłomiej Chrabąszcz (30 Sławomir Chrabąszcz), Damian Giza, Radosław Łachut, Łukasz Łabuz - Przemysław Krupa, Bartosz Kuchnia, Szczepan Kołton (30 Tymoteusz Ryk), Jakub Młodziński (30 Zawodnik testowany) - Bernard Patryjak (30 Jakub Balicki), Jakub Nytko (60 Maksymilian Żuchowicz).
Trener: Jarosław Będkowski.

Stosowano zmiany powrotne.


Komentarz

W środku tygodnia przyszło nam się mierzyć sparingowo z LZS Mędrzechowem, który występuje w żabieńskiej klasie A. O poprzednim sezonie 2019/20 Mędrzechowianie chcieliby jak najszybciej zapomnieć. I nie tylko ze względu na zagrożenie epidemii koronowirusa COVID-19, ale również z powodu swojej gry - na 15 spotkań zaliczyli 15 porażek i kto wie, jak potoczyłby się ich los, gdyby rozgrywki nie zostały przerwane.

Wiślacy skutecznie dzisiaj wypunktowali swojego sparing-partnera na ich terenie. Jednak w następnym meczu kontrolnym już tak łatwo na pewno nie będzie, bo przeciwnikiem będzie Radomyślanka, która z powodzeniem występuje w dębickiej okręgówce. Spotkanie już w piątek, o godzinie 19 w Radomyślu Wielkim.

W dzisiejszym starciu w obu drużynach zabrakło kilku podstawowych zawodników. Luki w składzie Wisły z powodzeniem wypełnili nasi juniorzy. (MS)

Inne sparingi V ligowców

Dąbrovia Dąbr. Tarn. - Brzoza Brzezówka 3:4


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 4007824 (od 21.07.06); 0,082 s., IE, FF, O, G, S.