Wisła Szczucin
Wisła Szczucin - LUKS Zalipie Zdjęcia

Wypowiedzi

Zapowiedź meczu

Na tydzień przed ligą, sparingowo z Zalipiem.


Wisła

Zalipie

25.07.2020 (sobota),
godz. 10.30, Szczucin
7:4 (4:1)
SPARING

Bramki dla Wisły:
2 x Konrad Wołoszyn
2 x Jakub Nytko
Szczepan Kołton
Radosław Łachut
Marek Trójniak

Sędziował: Paweł Sieczkowski (Żabno)

Wisła: Grzegorz Irla - Adam Gmyr, Kamil Dynak, Radosław Łachut, Marek Trójniak - Przemysław Krupa (55 Sławomir Chrabaszcz), Stanisław Dernoga (46 Jakub Balicki), Bartosz Kuchnia (46 Jakub Młodzinski), Szczepan Kolton - Jakub Nytko, Konrad Wołoszyn.
Trener: Jarosław Będkowski.


Komentarz

Spotkanie z LUKS Zalipiem zamyka serie sparingów w letnim okresie przygotowawczym do ligowej rundy jesiennej sezonu 2020/21. A ta wystartuje już w następny weekend. Wiślacy rozgrywki zainaugurują meczem przed własną publicznością. W sobotę o 17.00 podejmą drużynę Dunajca Zbylitowskiej Góry i okręgowa karuzela pójdzie w ruch.

Wisła w sumie rozegrała siedem meczów kontrolnych. Zaczęliśmy od B klasowego Strzelca Chroberz, później były trzy drużyny z A klas - Piast Wadowice Górne, Strażak Karsy oraz LZS Mędrzechów. Następnie mierzyliśmy się z przedstawicielami V lig - Radomyślanką i Piastem Stopnica, a na koniec rozegraliśmy sparing z LUKS Zalipiem, które z kolei występuje w żabieńskiej klasie A (8 miejsce w poprzednim sezonie).

Dzisiaj było ostre strzelanie i po jednej, jak i po drugiej stronie. Niestety, ale mamy fatalną wiadomość. W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji kolana doznał nasz lewoskrzydłowy - Jakub Młodziński. Tak poważnej, że naszego zawodnika musiała zabrać karetka. Młody trzymaj się! Szybkiego powrotu do zdrowia. (MS)

Inne sparingi V ligowców

LKS Ładna - GKS Gromnik 2:4
LKS Ładna - Łęgovia Łęg Tarn. 9:2
Ikar Odporyszów - LUKS Wola Radłowska 6:1
KS Radlna - KS Rzuchowa 0:7
Pogoria Pogórska Wola - LUKS Skrzyszów 0:0
LKS Nowa Jastrząbka - LUKS Skrzyszów 4:6
Olimpia Wojnicz - Unia Tarnów (jun.) 4:3
Pogórze Pleśna - Puszcza II Niepołomice 3:3
Metal Tarnów - Tuchovia Tuchów 3:0
Unia Niedomice - Polan Żabno 1:2
Dąbrovia Dąbr. T. - Iskra Dąbrówki Br. 4:0


Copyright © 1998-2020 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 4007921 (od 21.07.06); 0,098 s., IE, FF, O, G, S.