Żółte kartki: Niziołek, Piątek - Chrabąszcz

Aluprim: 1-Jakub Niziołek - 6-Mateusz Bąk, 13-Paweł Łoś (52 4-Mariusz Szczygieł), 5-Paweł Kiwior, 15-Mariusz Piątek, 9-Bartosz Gradka, 55-Dawid Dymon (46 8-Lesław Pytka), 10-Krzysztof Bugajski (86 3-Adam Łucek), 14-Radosław Łoś, 11-Kamil Wierzba (70 17-Damian Gnat), 7-Wojciech Lizak.
Trener (grający): Paweł Łoś.

Wisła: 96-Grzegorz Irla - 16-Bartłomiej Chrabąszcz, 3-Rafał Strycharz, 5-Adam Gmyr, 6-Bartosz Wróbel - 8-Mateusz Bzduła (65 4-Dariusz Kapuściak), 13-Filip Gądek, 17-Stanisław Dernoga, 23-Radosław Łachut - 10-Bernard Patryjak, 7-Jakub Nytko.
Trener: Artur Koza.

Wisła przekonywująco wygrywa w Zalipu z tamtejszym beniaminkiem, który w poprzednim sezonie wygrał żabieńską A klasę i tym samym wywalczył historyczny awans do ligi okręgowej. Wiśle do zakończenia rundy jesiennej pozostały już tylko dwa mecze zaległe - z Unią II i Polanem - oraz finał Pucharu Polski z rezerwami Bruk-Betu Termalici.

W najbardziej kolorowej i barwnej wsi w Polsce więcej skuteczności i szczęścia zaprezentowali Wiślacy. Już po kwadransie gry prowadzili 2:0, a gospodarze w tym czasie dwukrotnie obijali słupek. W 29 min udało im się w końcu trafić do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale cóż z tego, jak jeszcze przed przerwą Wisła ponownie wyszła na dwubramkowe prowadzenie.

Druga połowa to kontrola sytuacji w naszym wykonaniu i pilnowanie dobrego wyniku. Ostatecznie w końcówce meczu udaje się dobić rywala. Najpierw po strzale Radosława Łachuta (wcześniej również gol i asysta) z rzutu wolnego, gdy piłkę feralnie do własnej bramki wbił bramkarz Aluprimu. A później wynik na 5:1 ustalił Jakub Nytko, który tym samym skompletował hat-tricka. Zawodnik Wisły w tym sezonie ma już na swoim koncie 15 goli. Hat-tricka w tym meczu uzbierał również Stanisław Dernoga, tylko tyko że z asyst. (MS)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784314 (od 21.07.06); 0,109 s., IE, FF, O, G, S.