Żółte kartki: B. Chrabąszcz, Łachut, Gmyr, Furgał, Dernoga, Kapuściak - Kozicki, K. Kaczówka

Wisła: 96-Grzegorz Irla - 3-Bartłomiej Chrabąszcz, 91-Adam Gmyr, 22-Radosław Łachut, 9-Bartosz Wróbel (70 4-Jakub Kaczkowski) - 6-Adrian Radłowski (33 94-Mateusz Bzduła), 13-Damian Giza, 14-Jakub Balicki, 10-Dariusz Kapuściak - 17-Stanisław Dernoga, 18-Filip Gądek (85 15-Radosław Furgał).
Trener: Artur Koza.

Dąbrovia: 1-Przemysław Dynak - 9-Adam Majka, 5-Kacper Kaczówka, 2-Jakub Kotwa, 14-Michał Warias - 7-Sebastian Sas, 22-Klaudiusz Woźniak, 11-Dawid Lizak, 8-Kacper Kołodziej (60 4-Przemysław Wnęk) - 17-Adrian Maziarz (60 6-Mateusz Sas), 10-Mariusz Kozicki (60 24-Hubert Piękos).
Trener: Grzegorz Trzpit.

Lepszego prezentu na święta wielkanocne nasi zawodnicy nie mogli dostarczyć naszym kibicom. Wiślacy bowiem wygrywają z Dąbrovią w derbach Powiśla! To pierwsze nasze zwycięstwo w rundzie wiosennej i niezwykle ważne, patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań. Teraz czekają nasz aż trzy wyjazdy z rzędu. Za tydzień do Skrzyszowa, później Pleśna i Tarnów.

O zwycięstwie Wisły zadecydowała bramka w ostatnich minutach meczu. Dokładnie w 88 minucie Radosław Łachut dośrodkował piłkę z wolnego na około 11-12 metr. Tam w gąszczu głów próbował interweniować bramkarz Dąbrovii, ale piłki nie wybił, a ta trafiła do zamykającego całą akcje Jakuba Kaczkowskiego, który z woleja skierował futbolówkę pod poprzeczkę!

Wcześniej niewiele się działo. W pierwszej połowie przeważała Dąbrovia, ale po przerwie już więcej z gry miała Wisła. Jednak obie drużyny nie potrafiły sobie stworzyć jakiś konkretnych sytuacji podbramkowych. Jedynie uderzenie z dystansu, które i tak z łatwością padały łupem bramkarzy. O wszystkim zadecydowała sytuacja opisana powyżej. (MS)

Copyright © 1998-2024 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin.