Nowa J.-Ż.: 1-Jakub Warzecha - 8-Damian Kubala (82 14-Bartłomiej Skoczylas), 10-Rafał Kozioł, 5-Piotr Lonczyk (46 20-Mauro Silveira), 3-Jakub Walasiewicz - 11-Daniel Kiełabasa (65 6-Mateusz Kuta), 17-Krystian Dumara (66 23-Tomasz Baran), 16-Maksymilian Starzyk, 9-Filip Kuta, 15-Patryk Wąs - 7-Helton Gonçalves (82 4-Hubert Baruch).
Trener: Krzysztof Górski.

Wisła: 96-Grzegorz Irla - 14-Filip Gądek, 18-Maciej Wójcik, 4-Mateusz Dzięgiel, 3-Paweł Pąk - 2-Marceli Krawczyk, 16-Antoni Bociek (46 7-Jakub Młodziński), 11-Jakub Balicki (72 6-Nikodem Baran), 17-Stanisław Dernoga, 10-Dariusz Kapuściak - 9-Federico Di Bella (63 12-Mateusz Jaworek).
Trener: Artur Koza.

Trudno cokolwiek napisać o tym meczu. Wisła już od samego początku źle weszła w to spotkanie i do końca nie potrafiła odmienić swojej gry. W efekcie z Nowej Jastrząbki wracamy z bagażem aż ośmiu goli. Nie pozostaje nic innego, jak szukać rehabilitacji w najbliższych meczach. Okazja będzie już za tydzień, kiedy u siebie podejmiemy Aluprim Zalipie.

Niemiłosierny upał dawał się we znaki, bo było ponad 30 stopni. Wisła od początku grała niemrawo i na ciężkim boisku nie potrafiła się odnaleźć. Rywal to bezlitośnie wykorzystał i już w 12 minucie rozwiązał worek z bramkami. Cztery minuty później było już... 3:0!

Przerwa niewiele zmieniła. Na domiar złego już na samym początku drugiej połowy drużyna z Nowej Jastrząbki podcięła nam skrzydła, bo dołożyła gola numer cztery. Trzeba jednak przyznać, że gospodarzom wychodziło dziś niemal wszystko. Ostatecznie ostre strzelanie zakończyli na ośmiu bramkach.

Honor Wiślaków uratował najmłodszy z naszej ekipy - 16-letni Marceli Krawczyk. To on wyłuskał piłkę na polu karnym spod nóg jednego z obrońców Nowej Jastrząbki i z ostrego kąta znalazł drogę do bramki rywala. (MS)

Copyright © 1998-2024 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin.