Unia II Tarnów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Paweł Popiela, trener Unii II:
- Po raz kolejny nie tracąc bramek odnieśliśmy pewne zwycięstwo. Nasza gra była płynna, a momentami potrafiliśmy bardzo szybko przejść z otwarcia do sytuacji strzeleckiej. Zespół Wisły nie był w stanie z nami nawiązać rywalizacji, ale gratuluję im odwagi bo widać było od początku, że jako nieliczni w tym sezonie nie ograniczali się tylko i wyłącznie do bronienia. Przed nami dwie ostatnie kolejki i liczymy na dwa dobre spotkania w lidze okręgowej.

Widzów: 80

Unia II: 12-Szymon Wójcik (80 22-Wojciech Misiaszek) - 27-Patryk Suchowski, 15-Jakub Bednarek, 5-Dmytro Marchenko (10 Kacper Banek) - 26-Oliwier Soprych (72 3-Kacper Banek), 8-Dawid Poliszak (60 77-Patryk Zbylut), 32-Szymon Mida, 6-Maksymilian Gawełczyk (72 23-Nikodem Mazurkiewicz), 9-Igor Dubas - 28-Kacper Ciuruś (60 19-Antoni Klepacki), 11-Nikita Savchuk (72 4-Bartłomiej Szarek).
Trener: Paweł Popiela.

Wisła: 96-Grzegorz Irla (72 12-Mateusz Jaworek) - 14-Filip Gądek, 4-Rafał Strycharz, 5-Adam Gmyr, 10-Dariusz Kapuściak (72 22-Paweł Pąk) - 11-Kacper Frąc (46 17-Stanisław Dernoga), 70-Bartosz Kuchnia (46 16-Damian Giza), 19-Jakub Balicki (72 7-Mateusz Bednarz), 13-Marceli Krawczyk (83 3-Mateusz Chrabąszcz), 6-Bartosz Wróbel - 9-Maciej Wójcik (80 8-Grzegorz Chrabąszcz).
Trener: Artur Koza.

Lider rozgrywek wzmocniony zawodnikami z III-ligowej pierwszej drużyny nie dał szans Wiśle i w drugiej połowie nas bezlitośnie wypunktował. Tym samym po 11 kolejkach pewnie prowadzi w tabeli z sześciopunktową przewaga nad drugim miejscem. Za tydzień przedostatnia seria rundy jesiennej. Wisła zagra u siebie z LKS Szynwałd.

Spotkanie rozegrano na miejskim stadionie przy Piłsudskiego, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa drużyna A klasowa Błękitni Tarnów.

Wisła w porównaniu z wygranym meczem sprzed tygodnia z Gosłavią dzisiaj musiała sobie radzić bez Radosława Łachuta, Jakuba Młodzińskiego, Dariusza Wrony i Antoniego Boćka. Ale do składu powrócili Adam Gmyr z Filipem Gądkiem, a w drugiej połowie zobaczyliśmy Stanisława Dernogę z Damianem Gizą.

To Wiślacy jako pierwsi stworzyli groźną sytuacje, kiedy minimalnie obok słupka główkował Marceli Krawczyk. Jednak to Unia miała cały czas przewagę i udało jej się to udokumentować uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego.

Prawdziwe strzelanie rozpoczęło się dopiero po przerwie i to od razu. Bramki na 2:0 i 3:0 straciliśmy w 48 i 50 minucie, co rozwiązało worek z golami i ugruntowało Jaskółki w zdobyciu trzech punktów.

W drugiej części meczu na boisku w składzie tarnowskiej Unii pojawił się nasz wychowanek - 16-letni Bartłomiej Szarek.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5783846 (od 21.07.06); 0,084 s., IE, FF, O, G, S.