1-1 Jakub Kopacki 63
1-2 Konrad Kopacki 83
1-3 Rafał Konat 88 - karny

Sędziował: Szczepan Kołton (Żabno)

Wisła: Grzegorz Irla (46 Mateusz Jaworek) - Bartosz Kuchnia, Adam Gmyr, Bartłomiej Chrabąszcz (46 Bartosz Wróbel), Dariusz Kapuściak (60 Łukasz Tobiasz) - Jakub Balicki (60 Grzegorz Chrabąszcz), Antoni Bociek, Dariusz Wrona, Przemysław Krupa (46 Damian Giza) - Maciej Wójcik (46 zawodnik testowany), Wojciech Mach.
Trener: Artur Koza.

Zorza Tempo: Mateusz Religa - Jakub Wierzbicki, zawodnik testowany, Maciej Kopacki, Szymon Kmiecik, Adrian Kapciak, Jakub Eliasz, Konrad Kopacki, Jakub Kopacki, Tomasz Kopacki, Mateusz Adamczyk, Rafał Konat.
Trener (grający): Rafał Konat.

Stosowano zmiany powrotne.

Szósty nasz sparing i kolejny bez zwycięstwa. Tym razem musieliśmy uznać wyższość Zorzy Tempo Pacanów, a spotkanie rozegrano na bocznym boisku w Szczucinie. Za tydzień trzeci z rzędu rywal z województwa świętokrzyskiego - Piast Stopnica, a z kolei inauguracja ligowej rundy rewanżowej już za równy miesiąc.

Drużyna z Pacanowa, to podobnie jak rywal sprzed tygodnia (Gród Wiślica) występuje w kieleckiej klasie A i zajmuje w niej szóste miejsce w tabeli. Z Zorzą Tempo sparingowo mierzyliśmy się również w letnim okresie przygotowawczym. Wówczas na ich boisku wygraliśmy 3:1, więc teraz wzięli rewanż w identycznym stosunku bramek.

Pierwsza połowa należała do Wiślaków, którzy mieli więcej z gry. Jednak udało się to udokumentować dopiero tuż przed przerwą. Wtedy ładnym uderzeniem z narożnika pola karnego popisał się Wojciech Mach. W drugiej połowie trener Artur Koza dał szansę innym zawodnikom i inicjatywę przejęli przyjezdni. Wyrównali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale z główki, a w samej końcówce potrafili przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. (MS)