0:0 (0:0)

-

Wisła: Łukasz Giera - Jakub Warzecha (68 Krzysztof Glica), Damian Rendak, Dariusz Furgał (75 Łukasz Giza), Dariusz Kołton - Stanisław Łuszcz (71 Mateusz Garbacz), Przemysław Pochroń, Radosław Furgał, Mateusz Łabuz - Kamil Piertyka (75 Kamil Filipski), Adrian Piekielniak.
Trener: Leszek Dąbroś.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, chociaż to Wisła dochodziła do bardziej groźniejszych sytuacji. W 17 min mocny strzał Kamila Pietryki z linii pola karnego po ziemi w "długi róg" bramki broni bramkarz gospodarzy. W 30 min strzał Mateusza Łabuza także obronił golkiper miejscowych, a dobitka Stanisława Łuszcza blokuje obrońca. Trzy minuty później Dąbrovia odpowiada atakiem z lewej strony, ale skracając kąt Łukasz Giera broni strzał. To tyle jeśli chodzi o warte do odnotowania sytuacje podbramkowe.

Początek drugiej połowy zdecydowanie dla Dąbrovii. Zaznaczają to już po trzech minutach od wznowienia gry - strzałem z głowy pod poprzeczkę, ale Giera wybija na róg. Później juniorzy gospodarzy próbują szczęścia, a to uderzeniem z daleka czy też szarzą skrzydłem i wrzutką w pole karne. Jednak tak po 15-20 min gra znowu się wyrównała. Chyba najroźniejszy strzał w drugiej połowie oddał na bramkę rywali Adrian Piekielniak, po wrzutce z prawej strony, z rzutu wolnego, przyjmuje futbolówkę na klatkę i uderza, ale bramkarz stał na posterunku. Gorąco zrobiło się w 85 min, w której o mały włos zwycięskiego gola strzeliłaby Dąbrovia. W zamieszaniu w polu karnym, piłkę zdobywa junior z Dąbrowy i strzela z około 8 metrów, na szczęście bramkarz Wisły, który wyszedł z bramki, broni ten strzał. Jednak futbolówka dalej pozostaje w polu karnym, ale próby dwóch dobitek kończą się niepowodzeniem, przy pierwsze blokują obrońcy, a druga to już strzał wysoko nad poprzeczką. Juniorskie derby na remis.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5782143 (od 21.07.06); 0,180 s., IE, FF, O, G, S.