Tamel Tarnów - Wisła Szczucin Zdjęcia

Tamel od 10 meczów z rzędu nie wygrał. Miejmy nadzieje, że tym razem będzie tak samo...

0-1 Damian Rendak 52

Wisła: Piotr Strycharz - Jakub Warzecha, Damian Rendak, Dariusz Furgał, Mateusz Garbacz - Stanisław Łuszcz, Przemysław Pochroń, Szczepan Kołton, Mateusz Łabuz (65 Radosław Furgał) - Adrian Piekielniak, Kamil Pietryka.
Trener: Leszek Dąbroś.

Przebieg meczu w zupełności nie oddawał sytuacji w tabeli, w której Tamel zajmuje miejsce przedostatnie, a Wisła mieści się w górnych okolicach tabeli. Drużyna z Tarnowa pokazał dobrą grę, i mimo że lekką przewagę miała Wisła gospodarze groźnie kontratakowali. W pierwszej połowie szczucinianie próbowali głównie strzałów z dystansu, tarnowianie w tej części gry wyprowadzili 2-3 groźne kontry zakończone strzałami w światło bramki. Drugie 45-minut rozpoczęło się wymarzenie dla Wiślaków. W 46 minucie faulowany w polu karnym jest Mateusz Łabuz, niestety bramkarz Tamelu wyczuwa intencję egzekwującego "jedenastkę" Szczepana Kołtona. Na szczęście w kilka minut później jest już 0-1. Damian Rendak zamienia na gola rzut wolny wykonywany tuż sprzed pola karnego. Do końca meczu nic się już nie zmieniło, trzeba jednak przyznać że swoją nieskutecznością Wiślacy stworzyli sobie bardzo nerwowy mecz.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784259 (od 21.07.06); 0,078 s., IE, FF, O, G, S.