Gramy z autsajderem. Czas najwyższy przerwać passe trzech porażek z rzędu.

0-4 Kamil Furgał

Żółte kartki: Szymon Świder.

Wisła: Piotr Strycharz - Szymon Świder (77 Tomasz Kmieć), Tomasz Hajski, Tomasz Pietras, Sylwester Wójcik - Michał Furgał, Stanisław Dernoga, Dawid Czaplak, Jakub Nytko (46 Kamil Furgał) - Konrad Wołoszyn (62 Wojciech Leśniewski), Łukasz Łabuz.
Trener: Jarosław Będkowski

Niespodzianki nie było, juniorzy Wisły Szczucin wygrali na wyjeździe z autsajderem ligi, tym samym przerywając niechlubną passę trzech porażek z rzędu. Ciężkowianka nie oddała jednak pola bez walki i szczególnie w pierwszej połowie toczyła wyrównaną grę z Wisłą. Bramka na 0-1 padła około 40 minuty, a jej autorem był Michał Furgał. Ten sam zawodnik podwyższył tuż po przerwie. Trzeba przyznać, że w drugiej części gry szczucińska juniorka jakby się odblokowała i zaczęła przeważać na murawie. Trzeciego gola zdobył Konrad Wołoszyn, a wynik ustalił wprowadzony na drugą połowę Kamil Furgał. Następny rywal Wisły jest już drużyną z o wiele wyższej półki. Za tydzień, w niedzielę o 11:00 Wiślacy zagrają na wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińska.

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5784116 (od 21.07.06); 0,074 s., IE, FF, O, G, S.