Wisła: 1-Michał Zając - 11-Łukasz Rój, 17-Patryk Motyka, 4-Adrian Gniewek, 9-Janusz Łachut - 20-Sławomir Chrabąszcz, 6-Kamil Koczwański, 5-Kacper Jaje, 8-Bartłomiej Kośmider - 7-Dariusz Dąbrowski, 10-Łukasz Wójcik.
Trener: Dariusz Kołton.

Wierzch.-Ostrów: 1-Robert Garncarz - 14-Patryk Turek, 5-Tycjan Szumowski, 4-Szymon Miśtak, 19-Mateusz Skóra, 18-Kacper Witek, 11-Jakub Lech, 6-Szczepan Jasiński, 9-Kamil Moskal, 16-Jakub Skóra, 10-Paweł Skóra.
Rezerwa: 20-Kacper Boryczko, 17-Damian Morys, 7-Sebastian Stefański.
Trener: Marcin Gajdur.

Był to dopiero drugi mecz ligowy naszych trampkarzy. Wcześniej przegrali 4:3 z Zorzą Zaczarnie, a dzisiaj podzielili się punktami z LKS Wierzchosławice-Ostrów. Spotkanie rozegrano na bocznym boisku w Szczucinie przy niesprzyjających warunkach pogodowych (padał rzęsisty deszcz). Pierwsza połowa należała do gości, którzy częściej zapędzali się pod pole karne Michała Zająca, jednak nic z tego nie wynikało. Mimo tego, to Wisła miała w tej części gry najlepszą okazje do strzelenia gola. Jednak odległość jedenastu metrów (rzut karny za faul) okazała się zbyt daleka dla Patryka Motyki, który uderzył w zewnętrzną część poprzeczki. W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie, choć sytuacje były po jednej i drugiej stronie.

Nasi trampkarze już w tę środę rozegrają swój drugi mecz - u siebie podejmą Błękitnych Tarnów (będzie to zaległe spotkanie z 1 kolejki). (MS)

Copyright © 1998-2023 Wisła Szczucin. Wszystkie prawa zastrzeżone. Admin. Stats: 5781922 (od 21.07.06); 0,102 s., IE, FF, O, G, S.